Foresta

Teisininkai

Jonas Ramutis Smilgevicius

Jonas Ramutis Smilgevičius

Seniūnas, partneris, advokatas

Advokatas nuo 1984

Narystė: Lietuvos advokatūra, Lietuvos teisininkų draugija

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Praktikos sritys: įmonių susijungimai ir įsigijimai, įmonių nemokumas ir bankrotas, kiti įmonių klausimai, nekilnojamasis turtas, atstovavimas teismuose, prievolių įvykdymo užtikrinimas

El. paštas: jonas.smilgevicius@foresta.lt

Jone Smilgeviciute

Jonė Smilgevičiūtė

Partnerė, advokatė

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Praktikos sritys: paveldėjimas, prievolių užtikrinimas, skolų išieškojimas, darbo teisė, sveikatos teisė, draudimo teisė, šeimos teisė

El. paštas: jone.smilgeviciute@foresta.lt

Sigitas Groblys

Sigitas Groblys

Partneris, advokatas

Advokatas nuo 2002

Narystė: Lietuvos advokatūra

Kalbos: Lietuvių, anglų rusų, vokiečių

Praktikos sritys: įmonių susijungimai ir įsigijimai, mokesčiai ir finansai, nekilnojamasis turtas

El. paštas: sigitas.groblys@foresta.lt

Linas Cirtautas

Linas Cirtautas

Advokatas

Advokatas nuo 2000

Narystė: Lietuvos advokatūra

Kalbos: lietuvių,anglų, rusų

Praktikos sritys: atstovavimas teismuose, šeimos teisė, darbo teisė, nekilnojamasis turtas, juridinių asmenų steigimas ir valdymas

El. paštas: linas.cirtautas@foresta.lt

Danguole Skapaite

Danguolė Skapaitė

Advokatė

Advokatė nuo 1999

Narystė: Lietuvos advokatūra

Kalbos: lietuvių, vokiečių, rusų

Praktikos sritys: šeimos teisė, autorių ir gretutinės teisės, žiniasklaidos teisė, darbo teisė

El. paštas: danguole.skapaite@foresta.lt

Elena Smilgevičiūtė

Advokatė

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Praktikos sritys: juridinių asmenų steigimas ir valdymas, įmonių susijungimai ir įsigijimai, darbo teisė, atstovavimas teismuose, arbitraže, vykdymo procese

El. paštas: elena.smilgeviciute@foresta.lt

Edvinas Krasauskas

Advokatas

Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų

Praktikos sritys: IT ir telekomunikacijų teisė, energetika, infrastruktūra ir valstybinis reguliavimas, verslo licencijavimas, įmonių teisė, prekybos teisė

El. paštas: edvinas.krasauskas@foresta.lt

Aušra Juknaitė

Advokatė

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Praktikos sritys: sutarčių teisė, statybos teisė, transporto teisė, darbo teisė, šeimos teisė, baudžiamoji teisė, atstovavimas teisme

El. paštas: ausra.juknaite@foresta.lt